Rekrutacja

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowiska:

Specjalista ds. zamówień publicznych i ofertowania

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Kompleksowe przygotowywanie dokumentacji przetargowej

  • Weryfikacja i analiza dokumentacji przetargowej

  • Analizowanie SIWZ pod kątem formalno-prawnym

  • Przygotowywanie pism z zakresu postępowań przetargowych, redagowanie pytań

  • Prowadzenie analiz i przygotowywanie raportów przetargowych

  • Przygotowywanie ofert przetargowych

  • Prowadzenie analiz złożonych ofert i przygotowywanie protokołów

  • Administrowanie dokumentami przetargowymi

  • Archiwizacja dokumentów przetargowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz Kodeksu Cywilnego

  • Znajomość tematyki projektów UE

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Exel, Power Point)

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, dokładność, skrupulatność

  • Umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu

  • Mile widziane wykształcenie prawnicze

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę, pełen etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Aplikacje prosimy przesłać na adres mailowy: rekrutacja@bipvsystem.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.